Jag kan inte säga det nog många gånger. Det är sååå spännande varje gång den nya smakboxen kommer!
Den här gången innehöll den några saker som jag tror kommer att bli nya favoriter. Tyvärr innehöll den några saker som jag inte kan äta då de är proppade med vete (gluten).
Rawchoklad från Arvika utan mjölk, nötter, soja eller gluten. NOA med smak av fläder och rabarber. Drycken innehåller inga konserveringsmedel. Tre olika kaffesorter från Cafégo och kaffefilter från Melitta.
Jag tror att hela helgen får ägnas åt att dricka kaffe och te och smaka choklad och mellanmålsbars från Eat Natural!
Om ni är sugna på att testa Smakbox får ni 20% rabatt på den första boxen med koden cx6fxf fram till 31/8. Man kan säga upp eller pausa prenumerationen när man vill!
Kram på er!
Den chokladen är god! Brukar köpa den när jag är i Arvika 🙂 Nu har jag varit sugen på att testa smakbox länge (extra roligt att vänta på paket nu när man är föräldraledig), så nu passade jag på att beställa – tack för rabattkoden! 🙂 /Camilla
GillaGillad av 1 person
Så roligt! 😊 Jag är supernöjd, ibland blir man positivt överraskad av saker som man aldrig hade köpt och provat om det inte hade funnits i boxen först! Chokladen har jag inte provat än men har höga förväntningar nu när flera har sagt att den är god! 😄
GillaGilla